KİRALAMA KOŞULLARI

KOŞULLAR

1. Tüm araçlarımızda yaş sınırlaması 25 yaş sınırlaması bulunmaktadır; 25 yaşın altındaki kişilere araç kiraya veremiyoruz.

2. Kimlik bilgilerinizi doğrulayabilmek için kredi kartı kullanıcısı olmak, aktif çalışan, esnaf, şirket sahibi, şirket çalışanı, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan, 65 yaş altı kişilere araç kiralıyoruz.

3. Araçlarımızda (Araç değeri üzerinden hesaplanır) %10 kasko muhafiyeti vardır, sürücümüzün kusurlu olduğu durumlarda geçerlidir, sürücümüz haklı, karşı tarafta muhattap var ve tutanak düzenlenmiş ise muhafiyet uygulaması yoktur.

4. Aracı kiralayan kiracı, firmamıza bilgi vermeden ve rızamız alınmadan başka birine aracı kiraya veremez veya kullandıramaz aksi taktirde oluşabilecek tüm risklerden maddi ve manevi olarak sorumlu olacaktır.

5. Araçlarımız tarafımızca tüm periyodik bakımları ve lastilkleri düzenli olarak kontrol edilmekte ve değiştirilmektedir, ayrıca kiracının bizden habersiz motor bakımı veya yağ eklemesi gibi uygun olmayacak işlemler yapılmamalıdır.

6. Kiracı 3. şahıslara aracı kullandıramaz, aracı park için başkasına kullandırır ise (vale gibi..) doğacak olumsuzluklardan kiracı sorumludur.

7. Trafik cezaları ve araç kullanımı için gerekli yakıt kiracıya aittir.

8. Kiracı aracı uygun ve güvenli bir yere park etmekle sorumludur.

9. Fiyatlara KDV dahildir, kiralama ücreti, kiralama başlarken alınır, sonradan yapılacak kira uzatmalarının ücreti elden veya banka havalesi ile yapıldıktan sonra geçerlidir.

10. Günlük 200 km sınır vardır, toplam kiralama için toplam km hesaplanır,  (5 gün* 200 km: 1000 km gibi), ege bölgesi dışına çıkışımız yoktur, izinsiz çıkıldığı taktirde kiralama fiyatı 2 katına çıkar ve her 200 km bir günlük ücret olarak hesaplanır.

11. Fiyatlara Rent A Car sigortası dahildir, sigortanın geçerli olması için kaza tespit tutanağı düzenlenmesi ve alkol raporu alınması şarttır.

12. Yakıt kiracıya aittir.

13. Trafik cezası kiracıya aittir.

Araçlarımız
Size uygun aracı hemen kiralayın
Sonraki kiralık araç
Yeniliklerimizden haberdar olun
İNCE
OTO KİRALAMA


Mustafa kemal caddesi no 147/1 C - Bornova / İzmir

0530 764 17 17

info@inceotokiralama.com

Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. | All rights reserved.

Tasarım ve Programlama : WeBullz

Bize Ulaşın