HAKKIMIZDA

İzmir Bornova İNCE Oto Kiralama

İZMİR RENT A CAR

2001 Yılından bugüne  İzmir Bornova'da oto kiralama hizmeti vermekteyiz. Bu uzun süre boyunca müşterilerimize en iyi kiralama ve transfer hizmetlerini sunmaya çalıştık ve çalışıyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ile kalitemizi arttırmak ve korumak için yenilikleri takip ediyoruz.

Değişen araç kiralama sektörüne ve piyasaya uyum sağlıyoruz. Araç kiralama sektöründe en iyi olmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin yarı yolda kalmasını istemeyiz. Bu nedenle araçlarımızın bakımlarına özen gösteriyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Güvenilir Araç Kiralama

İnce oto kiralama araç kiralama sektöründe 2001 yılından beri bulunmaktadır. Bu süre zarfında firmamızda değişiklikler olsa da kadromuz ve hizmet kalitemiz değişmedi. Bu nedenle çalışma tarzımız açık ve nettir.

Araç Kiraladıktan Sonra

Araç kiraladıktan sonra; aksaklık yaşamanızı istemeyiz bu nedenle araçlarımız her daim bakımlıdır, iki tarafında hakları kiralama sözleşmesi ile korunmaktadır, uzun yıllar rent a car sektöründe bulunmamız nedeni ile güven konusunda içiniz rahat olur, kiralama süresi boyunca ve sonrasında sizlerin memnuniyetini kazanmak için elimizden gelen tüm rent a car hizmetlerini yerine getiririz.

Araçlarımız
Size uygun aracı hemen kiralayın
Sonraki kiralık araç
Yeniliklerimizden haberdar olun
İNCE
OTO KİRALAMA


Mustafa kemal caddesi no 147/1 C - Bornova / İzmir

0530 764 17 17

info@inceotokiralama.com

Copyright ©2018 Tüm hakları saklıdır. | All rights reserved.

Tasarım ve Programlama : WeBullz

Bize Ulaşın